PL EN

SPA

CINNAMON - Beauty & Massage


GABINET MASAŻU
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszego mini spa.
Proponujemy Państwu wyjątkowe masaże relaksacyjne, głęboko odprężające, masaże mleczną czekoladą, słodkim miodem, kamieniami wulkanicznymi lub masaże dla dwojga. 

 

 

 

 

Masaż klasyczny

Cena: 30 min - 80 zł / 60 min - 160 zł

Masaż klasyczny pleców łączy tradycyjne techniki masowania, czyli rozcieranie, głaskanie, wyciskanie, przesuwanie, oklepywanie. Zabieg ma na celu poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta i ma właściwości leczniczo-relaksacyjno-pobudzające. 

Masaż leczniczy

Cena: 30 min - 60 zł

Masaż leczniczy to jedno z najlepszych narzędzi rehabilitacyjnych. Techniki, które proponuję będą znakomitym dodatkiem przyspieszającym powrót do zdrowia przy szeregu dolegliwości, począwszy od stłuczeń, poprzez wszelkiego rodzaju złamania, schorzenia, który towarzyszy ból, a także jako element rehabilitacji przy wylewach, udarach, czy po mastektomii.

 

Masaż relaksacyjny

Cena: 30 min - 80 zł / 60 min - 160 zł

Dla osób żyjących w ciągłym stresie jest najodpowiedniejszą formę masażu. Masaż relaksacyjny pobudza skórę i mięśnie pacjenta (zmniejszając ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca, jak również poprawia krążenie krwi.

Masaż sportowy

Cena: 20 min - 40 zł

Masaż sportowy to nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach.Masaż izometryczny

Cena: 15 min - 40 zł

Masaż izometryczny stosowany jest jako pomoc w rehabilitacji – w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, po urazach – tam gdzie nastąpiło osłabienie mięśni, lub po dłuższej rekonwalescencji. Wykonywany jest również jako masaż odchudzający, który redukcje podskórną tkankę tłuszczową, oraz masaż przyczyniający się do wzrostu masy i siły mięśniowej.
 

Masaż gorącymi kamieniami

Cena: 60 min - 140 zł

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym.

Masaż stemplami ziołowymi

Cena: 30 min - 100 zł / 60 min - 150 zł

Niezwykły indonezyjski masaż wykonywany przy użyciu stempli wypełnionych aromatycznymi ziołami, owocami i przyprawami. Stemple podgrzewa się aby uwolnić zawarte w ziołach olejki eteryczne, a następnie masuje się nimi całe ciało.

Masaż bańką chińską

Cena: 30 min - 60 zł

Jest to masaż relaksujący i masaż odchudzający, stosowany także jako sposób na cellulit. Masaż z bańką chińską to zabieg z użyciem tych przyrządów, które łagodzą ból, poprawiają ukrwienie, zmniejszają obrzęki limfatyczne i pomagają walczyć z cellulitem.

 


Drenaż limfatyczny

Cena: 30 min - 40 zł

Drenaż limfatyczny, czyli inaczej masaż uciskowy jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków limfatycznych, oraz walki z cellulitem. Jest to przyjemna technika masażu poprawiająca metabolizm organizmu, pobudzająca układ limfatyczny, przyśpieszająca proces oczyszczania oraz wspomagająca teansfer tłuszczu uwolnionego podczas innych zabiegów (np. kriolipolizy) do układu limfatycznego

Masaż gorącą czekoladą

Cena: 60 min - 140 zł

Czekolada obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę, poprawiając jej wygląd. Pachnący słodyczą̨ i gorącą̨ czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia

Masaż kijami bambusa

Cena: 30 min - 70 zł / 60 min - 110 zł

Masaż bambusem to masaż tkanek głębokich za pomocą bambusowych kijków. Jest to przede wszystkim masaż relaksacyjny, ale ma także walor terapeutyczny. Masaż bambusami wpływa na rozluźnienie mięśni i pełną relaksację. Pozwala na odpoczynek i rozładowanie negatywnego napięcia.

Masaż świecą

Cena: 30 min - 80 zł / 60 min - 140

Masaż woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks. Polecamy przede wszystkim Kobietom zmęczonym, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycję własnej skóry.


Masaż antycellulitowy

Cena: 30 min - 70 zł

Masaż antycellulitowy to mocny masaż wykorzystujący specjalnie dobrane techniki by usprawnić krążenie całego organizmu, zwłaszcza tych miejsc, gdzie nastąpiły zmiany. Masaż działa na tkankę podskórną usuwając złogi toksyn i szkodliwe produkty przemiany materii, zmniejszając zastoje limfatyczne i pobudzając prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Masaż Shantala

Cena: 30 min - 60 zł

Masaż Shantala jest głównie skierowany ku maleńkim dzieciom, z którymi poprzez nieskomplikowany, ale umiejętny dotyk rodzic może nawiązać bliższą więź. Masaż uspokaja i uodparnia dzieci na stresy.

Okłady borowinowe

Cena: 30 min - 70 zł

Borowina to naturalny środek leczniczy powstały na skutek butwienia roślin w środowisku wodnym z udziałem drobnoustrojów i niewielkim dostępem powietrza, wykorzystywany na szeroką skalę w rekonwalescencji oraz odnowie biologicznej. Borowina swoje właściwości lecznicze zawdzięcza dużej pojemności cieplnej oraz słabemu przewodnictwu ciepła, a jednocześnie ogromnemu bogactwu związków biochemicznych, wśród których ogromne znaczenie mają kwasy huminowe. Kwasy te odpowiadają za charakter bakteriobójczy, wirusobójczy oraz przeciwzapalny zabiegów borowinowych.

Pobyt w CINNAMON to chwila zapomnienia i relaksu po ciężkim dniu pracy lub długiej konferencji. Profesjonalni masażyści, zapach cynamonowych kadzideł, odprężająca muzyka, blask świec i aromat ciepłego olejku do masażu sprawią wrażenie długiej i ekscytującej podróży po najdalszych zakątkach świata. Wszystko to w klimatycznym i ciepłym wnętrzu CINNAMON - Beauty & Massage. Serdecznie zapraszamy! 
 

SAUNA SUCHA
Wszystkim Gościom oferujemy dostęp do sauny suchej. Korzystanie z sauny ma bardzo dobry wpływ na zdrowie i wygląd naszej skóry. Naczynia krwionośne pod wpływem zmian temperatury rozszerzają się i kurczą wzmagając przepływ krwi, a rozgrzana skóra obficie wydziela pot wydalając z nim zalegające w organizmie toksyny.  

 

 

POBYT W CINNAMON - Beauty & Massage
Podczas wizyty w naszym gabinecie masażu lub saunie suchej otrzymujecie Państwo:
- Szlafrok frotte
- Ręcznik frotte (po kąpieli)
- Ręcznik do okrycia podczas masażu lub pobytu w saunie
- Japonki jednorazowe
- Zestaw kosmetyków pod prysznic
- Wodę mineralną (gazowana / niegazowana)

W CINNAMON dostępne jest bezpłatne łącze WIFI oraz napoje z mini barku.
Prosimy o rezerwację minimum godzinę przed planowanym pobytem oraz o przyjście 15 minut wcześniej przed umówionym terminem.

 

CINNAMON - BEAUTY & MASSAGE
Godziny otwarcia: 12:00-22:00
Informacje i zapisy: 537 811 537

Nasze atuty

Dojazd

Idealny dojazd z: autostrady A2, trasy nr 7 oraz trasy nr 8. 

Bezpłatny parking

Parking zarówno dla samochodów osobobych jak i autokarów

Wyjątkowe menu

Oferujemy wyjątkowe potrawy serwowane w naszej Karczmie Staropolskiej

Opinie Klientów

Rekomendujemy firmę BOWL sp. z o. o. jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowej obsługi eventowej. Powierzony projekt organizacji Choinki dla Dzieci, został wykonany zgodnie z zaleceniem zleceniodawcy, w pełni profesjonalnie i w wyznaczonych harmonogramem terminach. Współpraca z Panem Michałem Zimnotą to gwarancja na udany event oraz niepowtarzalne wrażenia.

Alberto Meloni - Dyrektor Fabryki L`oreal Polska

W imieniu firmu LINK 4 TU S.A. z przyjemnością i pełną odpowiedzialnością rekomenduję Hotel Karczma Mazowsze w Otrębusach jako profesjonalnie przygotowane miejsce do organizacji szkoleń i konferencji.

Rafał Doluga - LINK 4

Składamy wyrazy wdzięczności za nietuzinkową organizację spektaklu Single i Remiksy, który mieliśmy przyjemność obejrzeć, komfortowe warunki pobytu, wysoku standard usług oraz przemiłą atmosferę. Profesjonalizm i zaangażowanie obsługi stworzyły doskonały klimat w trakcie naszego pobytu.

Magdalena Belcarz - Raben Transport Sp. z o. o.

Stowarzyszenie Szkoła Liderów zorganizowała konferencję, w której uczestniczyło ok. 150 osób. Naszą współpracę oceniamy bardzo pozytywnie. Centrum to miejsce zasługujące na rekomendację, Dobra kuchnia, komfortowe pokoje, odpowiednio skonfigurowane sale konferencyjne i profesjonalna obsługa gwarantują przyjemny pobyt. 

 

Magdalena Plewowska-Semik Stowarzyszenie Szkoła Liderów

Generalna Dyrekcja zorganizowała dwudniowe szkolenie dla około 40 Osób. Usługa została wykonana z należytą starannością. Firma przedstawiła atrakcyjną ofertę cenową, a ponadto wykazała się bardzo dobrym przygotowaniem całego zespołu. Poziom świadczonych usług nalezy uznać za profesjonalny. Z przyjemnością polecamy to miejsce.

 

Anna Liro Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska

W imieniu pracowników firmy Domain Menada SP. Z O.O. Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną organizację konferencji. Państwa zaangażowanie i zorganizowanie w pełni nas usatysfakcjonowały.  Z całą pewnością Hotel i Karczmę Mazowsze możemy polecić, jako firmę solidną, terminową i gwarantującą wysoką jakość swoich usług.

Piotr Imach Dyrektor Naczelny Domain Menada

Pragniemy serdecznie podziękować za w pełni profesjonalna obsługę w Hotelu i Karczmie Mazowsze. Nasi uczestnicy warsztatów wyjeżdżali zadowoleni ze szkolenia. Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie.

Małgorzata Lewandowska Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku

Spotkanie dla Zarządu i Pracowników,  zostało przygotowane i przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny. Miejsce to, możemy polecic na mniejsze i bardzo duże imprezy.

 

Dorota Wielgos-Gromadka JT Zakład Budowy Gazociagów

Z przyjemnością udzialamy rekomendacji za organizację i obsługę spotkania oraz szkolenia. Nad całością czuwał natychmiast reagujący personel. Serdecznie dziękujemy organizatorowi, oraz deklarujemy korzystanie z usług w przyszłości.

Monika Kwiecińska Fundacja PROXIMUS

Euro-Konsult zorganizowało w Hotelu i Karczmie konferencję, w której udział wzięło około 100 osób. Centrum Gwarantuje profesjonalną obsługę oraz bardzo dobre zaplecze do prowadzenia szkoleń i konferencji. Obiekt w pełni zasługuje na rekomendację.

Kamil Zinczuk Prezes Zarządu Euro-Konsult

Galeria zdjęć

Warto wiedzieć

Centrum Konferencyjno Noclegowe i Karczma Staropolska, to nowy obiekt na mapie. Położone jest w otulinie leśnej, na terenie 13 ha parku i dobrze skomunikowane z trzema trasami: autostradą A2, drogą nr 7 i nr 8. Dystans do Centrum Warszawy to niespełna 25 km.

Zobacz także

 

Dołącz do nas


Centrum Konferencyjno Noclegowe
i Karczma Staropolska
ul. Świerkowa 2, 05-805 Otrębusy​​​​​​​​​​​

​tel./fax: (22) 735 72 20
e-mail: recepcja@hotelkarczmamazowsze.pl, marketing@hotelkarczmamazowsze.pl