Data przyjazdu
Data wyjazdu
Ilość osób

Twoja przeglądarka nie ma zainstalowanego plugina obsługującego animacje w technologii Flash. Prosimy o zainstalowanie go ze strony Adobe.com

Witamy

 
 
Hotel Mazowsze to międzynarodowy standard usług. Hotel znajduje się 7 km od trasy A2 Warszawa – Łódź i 6 km od trasy nr 8 Warszawa - Katowice. Odległość od stolicy wynosi 20 km dzięki czemu z Warszawy można do nas dojechać w niespełna pół godziny.

Hotel powstał tuż obok zabytkowego pałacu w Karolinie, w otulinie leśnej należącej do rezerwatu przyrody. Dzięki tak uroczemu otoczeniu pobyt u nas to także możliwość odpoczynku od miasta, hałasu, gwaru i codzienności.

W tych komfortowych warunkach lokalizacyjnych, do Państwa dyspozycji oddane jest centrum biznesowe, wielofunkcyjne sale szkoleniowe i konferencyjne oraz Karczma Staropolska serwująca doskonałości kuchni polskiej i nie tylko.

Hotel Mazowsze to również szeroka paleta możliwości rekreacji na świeżym powietrzu. Sąsiedztwo rezerwatu przyrody pozwala na piesze spacery po lesie, rowerowe wycieczki po okolicy i uprawianie Nordic Walking. Dla spragnionych większych wrażeń proponujemy całą pulę zajęć integracyjnych - team building.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Partnerzy: